Ozdoby weselne

exclusive banquet adoption 1812772

Ozdoby weselne to nieodłączna część całej zabawy. Nie można wyobrazić sobie nieprzyozdobionej sali, lub braku zabawnych elementów na stołach.

Wybór ozdób jest niezwykle szeroki, każda para bez wątpienia jest w stanie znaleźć odpowiednie przyozdobienie swojego wesela np. etykiety weselne, winietki, naklejki, balony weselne, tablice ślubne i wiele więcej. Wiele z tych elementów może zostać wykorzystanych w zabawny sposób, znacznie to urozmaica wesele. Bardzo popularne są ubranka na alkohole, lub fantazyjne kapsle na butelki. Każda ozdoba jest przygotowana niezwykle misternie, z przeróżnych materiałów oraz w różnej palecie kolorów, do wyboru są wielorakie kompozycje. Gwarantowane jest to, że każda para młoda jest w stanie znaleźć odpowiednie ozdoby na swoje wesele, co bez wątpienia może wprowadzić nieco humoru do całości.

Kościół

Ceremonia zaślubin w kościele wymaga odpowiedniej uroczystej oprawy, oczywiście najlepiej z udziałem kwiatów. Działające na rynku firmy dekoratorskie oferują gotowe szpalery ze sztucznych kwiatów, popularne są też tzw. bramy, czyli kwiatowe łuki ustawiane przy wejściu do kościoła. To czy zdecydujemy się na taką dekorację, czy też wybierzemy żywe kwiaty zależy oczywiście od nas (często od zasobności naszego portfela), choć zdarzają się sytuacje, że władze kościelne kategorycznie odmawiają dekorowania kościoła sztucznymi kwiatami. Decyzja o wyborze dekoracji jest oczywiście kwestią gustu, jednym taki przepych się podoba, innym nie. Oceniając dekorację ołtarza możemy poprzestać na tym co oferuje kościół. Możemy jednak zamówić swoją dekorację kwiatową. Po ceremonii zostawić – bądź zabrać na bankiety.

Sala weselna

Kwiatowych dekoracji nie może też zabraknąć podczas wesela. Kwiatami dekorujemy ściany i stoły. Możemy zawieszać kwiatowe kule, koła a także całe girlandy kwiatów. Pięknie wyglądają stoły udekorowane kolorowymi albo białymi ikebanami. Kwiaty też można położyć na stole, luzem albo na srebrnej paterze. Ozdabiamy zarówno stoły, jak i ich nakrycie. Możemy też ustawić w wysokich wazonach bukiety z żywymi kwiatami w różnych miejscach sali bankietowej: przy wejściu, po bokach, w holu.

Kwiat wiśni kojarzy się z niezwykłym pięknem i nadzieją na pozytywne zmiany. IBEKE sprawia, że w życiu jest więcej takich chwil – pięknych jak kwiat wiśni – wyjątkowych, niepowtarzalnych i tylko Waszych…

Potrafimy sprawić, aby najważniejsze wydarzenia w Państwa życiu były niezapomniane, niepowtarzalne i tylko Państwa. Nasze doświadczenie, pomysłowość oraz pełne zaangażowanie w perfekcyjne wykonanie powierzonych nam zadań pozwalają na spełnienie wszelkich Państwa oczekiwań. Jesteśmy zespołem konsultantów ślubnych o uzupełniających się charakterach, co powoduje, że nasza praca staje się naszą pasją. Naszym celem jest Państwa satysfakcja i zadowolenie, a także minimalizacja stresu, zniwelowanie konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, oraz oczywista oszczędność czasu i sił.
Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na to, że rezultaty naszej pracy zrealizują Państwa oczekiwania.

Proponujemy zorganizowanie niezapomnianego dnia ślubu w zależności od Państwa gustu oraz zamiłowań.

Z wielkim zapałem jesteśmy gotowi przygotować i czuwać nad przebiegiem zaręczyn, wieczorów panieńskich i kawalerskich oraz przede wszystkim ślubów i przyjęć weselnych a także podróży poślubnej Pary Młodej.